Sık Sorulan Sorular

Beden uyuşmazlığı durumunda değişim mümkün mü?

-Riderdenim, beden uyuşmazlığı durumunda,uygun beden stoklarda mevcut ise değişim yapmaktadır.Uygun beden stoklarda mevcut değil ise para iadesi yapmaktadır.

Ürünü beğenmez isem iade edebilir miyim?

-Riderdenim’den satın aldığınız ürünü, deneme dışında kullanılmamış olması şartıyla ve eksiksiz olarak tüm aksesuarlarıyla 7 gün içinde hiçbir neden belirtmeden geri iade edebilirsiniz.Riderdenim,satın alma şartlarınıza göre para iadesini gerçekleştirir.

Ürünü görme ve deneme imkanı var mı?

-Riderdenim, müşterilerine en iyi hizmet kalitesini en iyi fiyatla ulaştırabilmek için, sadece internetten satış politikasını benimsemiş bir firmadır. Müşterilerimiz hiç bir neden belirtmeden ürünü geri iade etme hakkına sahip olduğu için, ürünü görmek ya da denemek, satın alma işleminin gerçekleştirilmesi ile mümkündür.

Ürün bedenimi nasıl belirlerim?

-Riderdenim bedenleri, bilinen jean markalarının bedenleri ile parelellik göstermektedir. Ayrıca modellerin tanıtıldığı sayfadaki beden tablosundan da sipariş vereceğiniz bedeni tespit edebilirsiniz.

Ürün, siparişi tamamladıktan sonra kaç gün içerisinde teslim edilir?

-Riderdenim, siparişiniz tamamlandığı anda ürüne ve ödemeye ait tüm ayrıntıları kontrol eder. Siparişinize ait herhangi bir sorun yok ise ürün en geç 3 iş günü içinde adresinize teslim edilmiş olacaktır. Eğer siparişinize ait herhangi bir sorun mevcut ise, Riderdenim size ulaşarak ayrıntılar hakkında bilgi verecektir.

Kargo bedeli ödeyecek miyim?

-Riderdenim’den satın aldığınız ürün için kargo bedeli ödemezsiniz.Beden değişimi durumunda, Riderdenim’e gönderilen ürünün kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir. Değişim yapılan bedene ait kargo ücreti,yine Riderdenim tarafından karşılanacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Add to cart